Tatilsitesi.com Acente Girişi
Kullanıcı Adınız
Parola
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
E-mail Adresi*
Ne Zaman Arayalım
Genel

  Tatil Sitesi  COVİD 19 ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

  Değerli Misafirlerimiz; Ülkemizi de etkileyen dünya çapında CORONAVİRÜS (COVİD-19) salgınının yarattığı sağlık tehdidi ve olası seyahat kısıtlamaları sebebiyle etkilenen tüm yolcularımıza detaylı bir bilgilendirme yapmak istemekteyiz, Dünya Sağlık Örgütünün de belirttiği üzere her sektör, her birey COVID-19 la mücadele için kendi sorumluluklarını yerine getirmek durumundadır. Tatilsitesi.com olarak bizler de süreci daha hızlı ilerletebilmek için yasal zorunluluk ve uygulamaları göz önüne alarak, partneri olduğumuz tüm hava yolu firma firmalarında yaşanan aşırı yoğunluk ve K.K.T.C otellerinin, casinoların, yerel turizm hizmet sağlayıcılarının ve diğer tüm işletmelerin K.K.T.C bakanlar kurulu kararı gereğince 27.03.2020 tarihine kadar kapalı olması kaynaklı süreçte ciddi iletişim sorunları yaşanmaktadır. Ancak TATİLSİTESİ.COM olarak tüm anlaşmalarımız ve ödemelerimiz hukuki olarak güvence altına alınmış olup, hiçbir şart altında hizmet satın alan tüm misafirlerimizin hak kaybı ya da başka mağduriyetlere uğramayacağını garanti ederiz. Bu doğrultuda aşağıda belirttiğimiz uygulamaları hayata geçirmiş bulunmaktayız;


  Rezervasyon İptal Talepleri ve İade Prosedürleri

  Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hükümetinin almış olduğu karar gereğince, ülke tüm yurt dışı turist girişine 31.03.2020 tarihine kadar kapatıldığı için, girişlerin durdurulduğu 14.03.2020’den 31.03.2020 tarihine kadar seyahati olan tüm yolcularımıza gerek otel konaklama ücretleri, gerek de uçak bilet ücretleri TAM İADE olarak resmi açıklamalar çerçevesinde yapılacaktır. Bununla birlikte 14.03.2020’den başlayarak 2020 yılının tamamını kapsayan tarihlerde rezervasyonu olan misafirlerimizin de herhangi bir iptal talebine gerek kalmadan, bir prosedür ile uğraşmadan, şirketimiz mücbir sebep olarak kabul edilen tüm işlemleri hiçbir hak kaybı olmadan gerçekleştirmektedir. Bizleri aramanıza gerek olmaksızın işlem sırasına göre, T.C devletinin açıkladığı ve mevcut yürürlükte olan yasalar çerçevesinde misafirlerimizle tek tek iletişime geçilerek iade sürecinin tamamlanacağını bilmenizi isteriz.

  Şirket olarak misafirlerimize tavsiyemiz, paniğe kapılmadan ileri tarihli seyahatleri ile alakalı olası iptal ya da değişiklik taleplerini bekleterek, güncel resmi açıklamalara bağlı kalınmasıdır, bu hem olası kesintilerin hem de oluşabilecek gereksiz panik havası ve yoğunlukların önüne geçmesi açısından çok yerinde olacaktır.

  Yaşanan olağan üstü yoğunluk ve otellerin hizmet verememesi sebebiyle, Mart ayında konaklaması olan misafirlerimizin hak kaybına uğramaması adına TATİLSİTESİ.COM olarak, 01.04.2020 sonrası seyahatini firmamızla planlamış olan misafirlerimizin iptal taleplerini geçici olarak kabul edememekteyiz. Yaşanacak süreçteki tüm güncel bilgileri sizlerle paylaşarak bu konudaki tüm gelişmeleri sizlere anlık olarak web sitemiz aracılığıyla ileteceğimizi bilmenizi isteriz. Çağrı merkezimiz ve operasyon departmanımız şu an yalnızca seyahat kısıtlaması gelmiş tarih ve destinasyonda yer alan misafirlerimizle ilgilenmektedir.

  TATİLSİTESİ.COM olarak ülkece içinden geçtiğimiz durumu en kısa sürede en az hasarla atlatacağımızdan şüphemiz yoktur, siz değerli misafirlerimizi mutlu edecek yeni tatil planlarına yardımcı olmak en önemli temennimizdir. Bu süreçte bizlerle her konuda iletişimde olabilirsiniz, aşırı çağrı yoğunluğu sebebiyle bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmakta güçlük çekeceğinizi düşünüyorsanız; [email protected] adresinden bize ulaşabilirsiniz.  SAĞLIKLI VE HUZURLU BİR GELECEĞE,

  SAYGILARIMIZLA,