Tatilsitesi.com Acente Girişi
Kullanıcı Adınız
Parola
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
E-mail Adresi*
Ne Zaman Arayalım
Genel

  TATİLSİTESİ.COM EN İYİ FİYAT GARANTİSİ


  Tatilsitesi.com, "En İyi Fiyat Garantisi" ibaresi koymuş olduğu Kıbrıs ulaşım hizmeti de içeren rezervasyonlarında yer alan otellerde en iyi fiyat garantisi ile çalışmaktadır.


  Bu kapsamında bir talebinizi TÜRSAB üyesi başka bir platformda size Tatilsitesi.com olarak verilen fiyata göre (aynı şartlar geçerli olmak koşuluyla) daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda lütfen bize ulaşın. 


  Talebimi Nasıl Yaparım?

  En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir oteli başka firmadan daha uygun bir teklifle almanız durumunda, daha düşük fiyat aldığınız;


  • Firma ismi ve detayları
  • Fiyat(KDV dahil) tüm konaklama-uçak ve transfer hizmetinin tatilsitesi.com’dan aldığınız detaylar ile aynı olması gerekir.

  Bilgilerini müşteri temsilcinize iletmeniz durumunda konu incelenir ve ilgili teklif sabit bulunur ise aradaki fark 2 katı olarak size yansıtılacaktır.

  En İyi Fiyat Garantisi Hangi Koşullarda Geçerlidir?

  • İndirim talep edebilmek için sitemizden aldığınız tutardan daha uygun fiyatı başka bir internet sitesinde görmüş olmalısınız.
  • Tatilsitesi.com sitesinde yer alan tüm K.K.T.C otelleri uçaklı paket fiyatları garanti kapsamındadır.
  • Karşılaştırılan fiyata sahip olan tesisin oda tipi, kişi sayısı, tarih, hava limanı, uçuş saati ve sınıfı ve transfer hizmeti tatilsitesi.com’dan aldığınız teklif ile aynı olmalıdır.
  • Fiyat karşılaştırma ve indirim talepleri tekliflerin alındığı aynı gün içerisinde yapılmalıdır.
  • TATİLSİTESİ.COM müşteri temsilcinize başvururken karşı acente ve internet alınan teklifin ilgili acente internet sitesi üzerinde ya da ilgili acenteden alınmış yazılı fiyat teklifi ile teyit edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde en iyi fiyat garantisi şartları yerine getirilmeyeceğinden, indirim sağlanamaz.
  • İlgili tüm istek ve görüşlerinizi 0850 441 20 20 numaralı iletişim hattımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.  OZN TURİZM REKLAMCILIK BİLİŞİM HİZMETLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  Adres: Mansuroğlu Mah. 283/1 Sok. No 2 D:702 Bayraklı - İZMİR

  Bornova Vergi Dairesi

  VD: 650 004 1144

  Ticaret Sicil No: Merkez-168145

  Mersis No: 1332 99975798 5940

  Telefon: 0 850 441 20 20