Tatilsitesi.com Acente Girişi
Kullanıcı Adınız
Parola
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
E-mail Adresi*
Ne Zaman Arayalım
Genel

  Vizyonumuz  Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında hizmet veren ve yeniliklere öncülük eden bir şirket olarak, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu doğru bir büyüme ile yol alıyor, içinde bulunduğumuz toplumun kalkınması ve refahına katkıda bulunmak için çalışıyoruz. Müşterilerilerimize istedikleri tatili en uygun fiyatlarla sunarak tatil deneyimlerini en iyi şekilde yaşamalarını sağlıyoruz.


  MÜŞTERİ ODAKLI ve BUTİK HİZMET

  Tüm müşterilerimiz kendilerine özel atanan uzman müşteri temsilcileri ile seyahat planlarını yapar ve butik hizmet alır. Müşterilerimiz bizi her aradıklarında kendilerine daha önceden özel olarak atanan müşteri temsilcisi ile görüşür, tüm özel talep ve kişisel tercihleri doğrultusunda hizmet alırlar bu sayede müşteri ihtiyaçlarına çok daha hızlı yanıt verebiliriz.

  YENİLİKÇİ

  Sektörde yenilikçi çözümler üreterek, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak Uçak + Transfer + Konaklama paketlerini tek seferde satın alarak, eksiksiz bir tatil planı oluşturuyor ve sizleri bilgilendiriyoruz.

  GÜVENİLİR

  Sizin için en güvenli alt yapıyı kurabilmek için, SSL Sertifikaları, 3D Secure güvenlik koruması ve 30’dan fazla kredi kartı sahteciliği koruma filtreleri ile birlikte TatilSitesi.com markası ile güvendesiniz.