Tatilsitesi.com Acente Girişi
Kullanıcı Adınız
Parola
Sizi Arayalım
Sizi aramamız için lütfen numaranızı bırakınız.
*Lütfen gerekli alanları doldurunuz.
İsim & Soyisim*
Telefon Numaranız*
E-mail Adresi*
Ne Zaman Arayalım
Sonuçları Filtrele
Sonuçları Filtreleyin
Otel İsmine Göre Arayın
Fiyatlı Oteller
Fiyat Aralığı
Bölgeler
Birden Fazla Seçim Yapabilirsiniz
İlçeler
Birden Fazla Seçim Yapabilirsiniz
Pansiyon Tipleri
Birden Fazla Seçim Yapabilirsiniz
Hataya Yer Yok
Tatiliniz Bizimle Güvende!
Binlerce yolcu gibi sizde TatilSitesi.com'u tercih edin, 14 yıllık tecrübe ve en iyi fiyatlardan yararlanın.
Müşteri Memnuniyeti Her Şeydir!
TatilSitesi.com müşteri memnuniyetine o kadar önem verir ki, her yıl taşıdığımız binlerce yolcudan hakkımızda hiç şikayet göremezsiniz.
En Gelişmiş Teknoloji!
İddia ediyoruz, en gelişmiş Turizm portalı ve çağrı merkezi sistemi bizde. Bizi tercih edin farkımızı hissedin.
%100 Online %100 Güvenli
Sitemizde bulunan tüm ürünleri online satın alabilir, kredi kartınızla 128bit SSL ile korunarak işlem yapabilirsiniz.
Çok Hızlıyız!
Rezervasyonlarınız ve biletleriniz anında kesilir ve anında tesislere iletilir. Rezervasyonunuz tamamlandığında tesisinizi arayıp onay alabilirsiniz.
Binlerce Ürün Seçeneği!
TatilSitesi.com Türkiye’de en fazla ürün gamına sahip turizm şirketidir. Onlarca tedarikçimiz sayesinde tek bir portalda tüm ürünleri en iyi fiyata satın alabilirsiniz.

Kemer Yılbaşı Otelleri

Kemer Yılbaşı Otellerinde düzenlenen partilerde sevdiklerinizle beraber yeni yıla mutlu bir başlangıç yapabilirsiniz. Kemer Yılbaşı Otellerinde erken rezervasyon yaparak uygun fiyatlarla konaklayabilirsiniz. 

Devamını Oku
Aramanıza Uygun 0 Otel Bulundu
Sıralama
Haritadan Bul

Kemer Yılbaşı OtelleriYeni yıla girmemize çok az kaldı! Hemen sizler de sevdiklerinizle ya da ailenizle unutulmaz bir yılbaşı tatili geçirmek istiyorsanız acele etmelisiniz. Çünkü her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin tatil için tercih ettiği önemli noktalar arasında bulunan Kemer bölgesinde özellikle de Kemer Yılbaşı Oteller erken rezervasyon nedeniyle sezonda tam doluluk kapasitesine ulaşmaktadır. Beldenin belirli bölgelerinde hizmet veren otellerinde hala yılbaşına özel yüksek oranlarda indirimler ve şaşırtıcı kampanyalar devam ediyor. Yeni yılına özel olarak düzenlenen yılbaşı galası dahil konaklama imkanı ile yılın ilk gecesini kusursuz bir şekilde yaşama imkanı, yılın ilk kahvaltısına katılma şansı ya da bazı otellerde SPA salonlarında indirimli yararlanma fırsatı gibi promosyonlar da mevcut. Tatilsitesi ailesi olarak profesyonel ekibimiz ile her zaman en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren Kemer Yılbaşı otelleri ile anlaşarak sizlere sunuyoruz. Bu sayede unutulmaz bir yılbaşı tatili yaşamanız ve ömür boyu unutamayacağınız hatıralar elde etmeniz mümkün oluyor. Kemer Yılbaşı Otelleri rezervasyonu için internet sitemizi ziyaret edebilir online rezervasyon yapabilirsiniz.Kemer Yılbaşı Otellerinde Gezilecek Yerler


Beldibi Mağarası: Antalya-Kemer Sahil Yolu’nun 40. kilometresindeki Çamdağ tünelinin çıkışına yakın konumdaki Beldibi Mağarası, bölgenin tarih öncesi çağlarına ilişkin bilgileri bünyesinde barındırıyor. Denizden 25 metre kadar yüksekteki bir kayalıkta yer alan sığınak, 1956 yılında keşfedilmiş. 1959’da başlatılan kazılarda 6 tabakaya sahip olduğu tespit edilen mağaranın içerisinde Üst Paleolitik ve Mezolotik dönemlere ait eşyalar bunmuş. Kemer’e yaklaşık 12 kilometre uzaklıktaki antik kent, Likyalılar tarafından M.Ö. 7. yüzyılda kurulmasının ardından pek çok medeniyetin, hatta bir dönem korsanların, egemenliği altında kalmış.


Beldibi Mağarası: Antalya-Kemer Sahil Yolu’nun 40. kilometresindeki Çamdağ tünelinin çıkışına yakın konumdaki Beldibi Mağarası, bölgenin tarih öncesi çağlarına ilişkin bilgileri bünyesinde barındırıyor. Denizden 25 metre kadar yüksekteki bir kayalıkta yer alan sığınak, 1956 yılında keşfedilmiş. 1959’da başlatılan kazılarda 6 tabakaya sahip olduğu tespit edilen mağaranın içerisinde Üst Paleolitik ve Mezolotik dönemlere ait eşyalar bunmuş. 1972 yılından koruma altına alınan Beydağları Olimpos Sahil Milli Parkı, ilçenin 28 kilometre kadar batısındaki Çıralı Beldesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Likyalılar döneminden beri meşhur olan Yanartaş’ın bulunduğu milli parkın en önemli kısmını, Akçay’ın iki yanına kurulmuş olan Olimpos Antik Kenti oluşturuyor.


Beldibi Mağarası: Antalya-Kemer Sahil Yolu’nun 40. kilometresindeki Çamdağ tünelinin çıkışına yakın konumdaki Beldibi Mağarası, bölgenin tarih öncesi çağlarına ilişkin bilgileri bünyesinde barındırıyor. Denizden 25 metre kadar yüksekteki bir kayalıkta yer alan sığınak, 1956 yılında keşfedilmiş. 1959’da başlatılan kazılarda 6 tabakaya sahip olduğu tespit edilen mağaranın içerisinde Üst Paleolitik ve Mezolotik dönemlere ait eşyalar bunmuş. Antalya-Kemer Sahil Yolu’nun 40. kilometresindeki Çamdağ tünelinin çıkışına yakın konumdaki Beldibi Mağarası, bölgenin tarih öncesi çağlarına ilişkin bilgileri bünyesinde barındırıyor. Denizden 25 metre kadar yüksekteki bir kayalıkta yer alan sığınak, 1956 yılında keşfedilmiş. 1959’da başlatılan kazılarda 6 tabakaya sahip olduğu tespit edilen mağaranın içerisinde Üst Paleolitik ve Mezolotik dönemlere ait eşyalar bunmuş.
Kemer Yılbaşı Resimleri

Kemer Yılbaşı Otelleri


Yılbaşı Otelleri Kemer


Kemer Yılbaşı Oteller